{ Mocne strony naszych stron www }

webIQ oferuje profesjonalne wsparcie w projektowaniu, tworzeniu stron www. Nasz zespół programistów jest w stanie zapewnić wykonanie najbardziej skomplikowanego zadania od stron www, serwisów www, portali internetowych poprzez systemy CRM, systemy ERP a także dedykowane aplikacje internetowe, desktopowe oraz mobilne. Programujemy na większość platform m.in.na desktop: linux, windows, OS, mobilne: android/os/windows a także w technologiach internetowych PHP, JAVA, JAVA SCRIPT, HTML, CSS.
Nasz zespół zrealizuje dla Państwa najprostszą stronę www a także najbardziej skomplikowany projekt. Nasza firma działa lokalnie i globalnie, programujemy dla Łodzi, i wszystkich innych miast Polski (cała Polska), na terenie Wielkiej Brytanii a także dla pozostałych krajów na terytorium EU oraz całego świata. Posługujemy się biegle językiem Polskim i Angielskim oraz podstawowo językiem Niemieckim. Zapraszamy do współpracy.

{ Ostatnie realizacje stron i serwisów www }


Szybka realizacja i szybka strona www

Zaprojektowanie i wykonanie prostej strony www (wizytówki www) z systemem CMS zajmuje nam maksymalnie do 5 dni roboczych! Szybko wykonana strona www nie oznacza, że będzie to wolna strona internetowa! Wręcz przeciwnie! Wykonujemy bardzo szybkie strony www, optymalne, zgodne z wytycznymi google dzięki czemu bardzo szybko się wykonują a co za tym idzie szybko się wyświetlają.

Sprawdź nas!

Aplikacje desktopowe? aplikacje mobilne ?

Choć nazywamy się webIQ (potocznie łeb IQ :)) to nie oznacza, że tworzymy tylko strony www! Programujemy na każdą platformę czy android czy OS a nawet Windows! Na koncie mamy szereg aplikacji na każde środowisko! Zapraszamy do współpracy!

Wybierz nas!

{Co możemy dla Ciebie zrobić?}

Programowanie w PHP
Kodowanie w HTML/CSS
Programowanie w jQuery
Projektowanie graficzne