FAQ


 

ZE WZGLĘDU NA ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI FIRMY WEBIQ, POLECAMY USŁUGI OPERATORA:

 

[ STRONY WWW, SKLEPY I NTERNETOWE, APLIKACJE MOBILNE ]


HOSTING

 

WWW.PIXELSHARK.EU

 


 

1. Jak wygląda proces tworzenia stron, serwisów przez Państwa firmę ?

Odp. Pracę dzielimy na kilka etapów, początkowo zbieramy wszystkie informacje niezbędne do wykonania kosztorysu Państwa inwestycji, po zebraniu wszystkich szczegółow technicznych i przedstawieniu wyceny przygotowujemy umowę. Po podpisaniu umowy o współpracy na zaprojektowanie strony www, serwisu bądź portalu internetowego rozpoczynamy pierwszy etap prac czyli przygotowanie szaty graficznej danego projektu. Następnie przedstawiamy go klientowi zbieramy uwagi klienta i nanosimy poprawki, po ostatecznym zaakceptowaniu szaty graficznej rozpoczynamy prace programistyczne, ostatnim etapem realizacji są testy aplikacji internetowej oraz wdrożenie strony internetowej do danej infrastruktury informatycznej.

 

 2. Czy udzielają Państwo gwarancji na usługi tworzenia stron, serwisów, aplikacji internetowych ?

 


Odp. Owszem webIQ udziela 12 miesięcznej gwarancji na wszystkie usługi.

 

 3. Po zamówieniu usługi jak długo muszę czekać na ukończenie prac projektowych ?

Odp. Każda strona czy serwis internetowy jest różny i wymaga różnego nakładu pracy, dlatego nie jestesmy w stanie udzielić ogólnej odpowiedzi ile czasu zajmuje nam stworzenie strony internetowej.Ale po otrzymaniu szczegółow zlecenia chętnie przedstawimy czas jaki potrzebujemy za zrealizowanie Państwa zlecenia.

 

 

 4. Co otrzymuję po zakończeniu prac ?

Odp. Gdy kompletnie zakończymy prace nad projektem otrzymują Państwo od nas :

- licencję

- pliki źrodłowe strony/serwisu

- 24 miesięczną gwarancję

- w cenie również instalacja na wskazanym serwerze

- Fakturę VAT ( 23 % )

 

 


 

 

5. Czy istnieje możliwość aby nie wystawili Państwo faktury ?  gdyż jej nie potrzebuję ...

Odp. Zgodnie z obowiązującym prawem firma webIQ zawsze wystawia FVAT. Dlatego bardzo prosimy nie nakłaniać nas do przestępstwa.

 6. Czy Państwa firma używa legalnego oprogramowania ?

Odp.  Nasza firma używa wyłącznie legalnego oprogramowania na licencjach płatnych bądź na licencjach freeware z możliwością wykorzystywania do celów komercyjnych, dlatego jeśli będą Państwo chcieli abyśmy wykonali program / projekt w oprogramowaniu, którego jeszcze nie posiadamy to albo nie podejmiemy się jego realizacji i otrzymają Państwo stosowną informację, albo jeśli realizacja cenowo może przynieść duży zysk - wtedy zakupimy odpowiednie oprogramowanie.

 

 7. Czy tworzą Państwo schematowe projekty szaty graficznej czy autorskie ?

Odp. Każdy projekt który tworzymy jest indywidualny i projektowany pod klienta. Dlatego nasze projekty są oryginalne i autorskie - niepowtarzalne.

 

 


 


8. Minął rok po gwarancji, a znalazałem błędy w oprogramowaniu mojej strony, portalu, co teraz ?

Odp. w przypadku wykrycia ewidentnych błędów w oprogramowaniu CMS-IQ, które zostaną po wykryciu jak najszybciej do nas zgłoszone oczywiście przyjmiemy zlecenie i bezpłatnie usuniemy odnalezione błędy.