Sklepy internetowe


 

ZE WZGLĘDU NA ZAKOŃCZENIE DZIAŁALNOŚCI FIRMY WEBIQ, POLECAMY USŁUGI OPERATORA:

 

[ STRONY WWW, SKLEPY I NTERNETOWE, APLIKACJE MOBILNE ]


HOSTING

 

WWW.PIXELSHARK.EU

 


 

 

Internetowy handel staje się coraz bardziej powszechny. Kupujemy i sprzedajemy za pośrednictwem sieci różnego typu towary. W przestrzeni wirtualnej funkcjonują niezliczone sklepy internetowe o różnym stopniu zaawansowania pod względem wyszukiwania interesującego nas towaru. Znajdziemy zarówno sklepy www z prostym mechanizmem wyboru, jak i te, w których wyszukiwanie odbywa się przy użyciu wielu kategorii i podkategorii.

W WEBIQ tworzymy dla Państwa sklepy www na miarę Waszych oczekiwań i potrzeb. Skonstruujemy je z uwzględnieniem charakteru oferowanych produktów i specyfiki prowadzonej sprzedaży.

Po konsultacji z Państwem opracujemy unikatowy projekt graficzny sklepu internetowego obejmujący rozmieszczenie poszczególnych podstron z kategoriami towarów i przygotowanie najbardziej korzystnej prezentacji towaru w sklepie. Zaprojektujemy notkę informacyjną, stworzymy regulamin sprzedaży oraz formularz kontaktowy i reklamacyjny. Państwa sklep będzie również współpracował z systemami płatności on-line, by klienci mogli bez problemu wykonywać przelewy za zrobione zakupy.

Nasze projekty są innowacyjne, wyróżniają się na tle konkurencji, posiadają szereg przydatnych funkcjonalności, są skonstruowane tak, by przeszukiwanie ich zasobów miało jak najbardziej intuicyjny charakter.

Nie jest ważne, gdzie mieszczą się firmy, dla których projektujemy sklepy internetowe - Łódź, Gdańsk czy Warszawa. Nasze platformy sprzedażowe wszędzie i zawsze zadowolą każdego z naszych Klientów.

Sklepy www Łódź? Sklepy internetowe Warszawa? Zastanawiacie się, gdzie w Waszym mieście i komu powierzyć realizację tego wymagającego wiedzy i zaangażowania projektu? WEBIQ to odpowiedź na Państwa potrzeby. Jesteśmy specjalistami w swojej dziedzinie!

 

Oferujemy Państwu wykonywanie sklepów internetowych z autoskim oprogramowaniem (CMS) shopIQ.

Nasze sklepy spełniają wymagania SEO dzięki czemu dobrze się pozycjonują.